Kiralık Web Sitesi Ve Özellikleri

Firma veya kişi olarak web sitesi maliyetleriniz yüksek fiyatlara geliyorsa ve aynı zamanda sahip olduğunuz web siteniz internette yer almanızı sağlayacak ise; kiralık web sitesi sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Bu anlamda aylık ödemeler yaparak taahhütsüz web sitesi sahibi olabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarda ve üst düzey tasarımlarla istediğiniz yazılımlara sahip özellikte olmaktadır. Web sitesinden beklentileriniz bu yöntem ile hem karşılanmakta hem de çok para ödemeden aylık ödemeler yaparak tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

Hangi sektörde olursanız olun web sitesi kiralayarak hem işlemlerinizi kolay bir şekilde yapar hem de daha az para ödemesi yaparsınız. Bu noktada firma olarak e-ticaretplus.com müşterilerine taahhütsüz web sitesi sistemi sunarak; müşterilerin aylık ödeme yaparak, sistemden yaralanmasını sağlamaktadır. Ayrıca; müşterileri için ek modüller de eklenebilmektedir. Bu eklemeler yapıldığı zaman ek ücret ödemesi alınmaktadır. Sağlanan güvenilir hizmetlerden biri de 15 günlük ücretsiz deneme hizmeti olmaktadır.

Kiralık Web Sitesi Özellikleri

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılaması adına tasarımlara uygun olan yazılımlar özenli bir şekilde kodlanmaktadır. Yazılımlar uzman ekipler tarafından arama motoru optimizasyonuna göre hazırlanmaktadır. Kiralamış olduğunuz web sitesinin tüm sayfaları google kriterlerine ve de talimatlarına uygun olmaktadır. Tüm bu özellikler sitenin kaliteli ve başarılı olduğunu göstermektedir.

Kiralanan aylık web sitesi  hız optimizasyonu gerçekleştirilmekte ve bu da google aramalarında pozitif bir etki yaratmaktadır. Cep Telefonu ve Tablet gibi tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde 0 mobil uyumlu responsive tasarımlar yapılmaktadır. Kiralanan web sitesinin kullanımı son derece kolay ve pratik olmaktadır. Web sitenize ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ekleyip, düzenleyebilir sonrasında kolayca silebilirsiniz. Kısacası web sitesinde kontrol daima sizde olmaktadır.

1 ay boyunca her anlamda siteyle yakından ilgilenilmektedir. Web sitesinin konusu ile ilgili olan anahtar kelimelerin google üzerinde daha fazla arama sonucuna yansıması için çalışmalar yapılmaktadır. Bu konuda özellikle hizmet sektöründeki rekabetin daha fazla olması sürekli olarak bir güncelleme ve takip içerisinde olunmasını gerektirmektedir.

Taahhütsüz Web Sitesi Avantajları

Satın almış olduğunuz taahhütsüz web sitesi daima daha ekonomik ve pratik bir yöntem olmaktadır. Hem zaman kaybı yaşanmaz hem de profesyonel bir destek alarak kendi sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Çok kısa bir sürede tüm modülleri hazırlanarak, sizin logonuz, telefonunuz, adressiniz ve tüm bilgileriniz tamamen kullanımınıza hazır hale gelmektedir. Aylık yaptığınız anlaşma ile istediğiniz zaman ücret ödeyerek ek modüller ekleyebilirsiniz. Tüm bu işlemler için kontrol tamamen sizin elinizde olmaktadır. Web siteniz tüm özelikleri ile size uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.

Diğer web sitelerine göre aylık web sitesi daha ekonomik ve daha güvenilir olmaktadır. İstediğiniz zaman siteden vazgeçebilirsiniz. Bu da sizi zoraki bir durumda sokmaz. Ay içerisinde ödeme yaparsınız ve 1 ay boyunca web sitesinin kullanımı siz de olur. Ayrıca; kiralık web sitesi sahibi olduğunuz zaman kiraladığınız süreç boyunca tüm kaynaklardan yararlanmanıza olanak sağlamaktadır.

 Kiralık Web Sitesi Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

-Kiralama yapacağınız web sitesinin her anlamda güvenliğini öğrenmeniz son derece önemlidir.

-Satın almış olduğunuz aylık web sitesi güçlü bir internet alt yapısına sahip olmalıdır.

-Satın alacağınız firmanın uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olması gerekmektedir.

-Uzman kadrosu ile size destek sağlayan firmanın her anlamda size yardımcı olması gerekir.

-Google sıralamalarında web sitenizin yükselmesi sağlanmalıdır.

-Google haritalara eklenmeniz sağlanmalıdır.

-Kiralamış olduğunuz aylık web sitesi hem görsel açıdan hem de manşet ve kapak fotoğrafları açısından son derece şık ve dikkat çekici olmalıdır.

-Sitenizde bazı zamanlar ortaya çıkabilecek olan problemlere karşı; kiralanan süreç boyunca ücretsiz olarak teknik destek sağlanmalıdır.

Tüm bu özelikler size destek sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Verilen hizmetlerde daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Ortaya çıkan işten memnun kalmadığınız noktada 15 gün gibi bir süre verilmektedir. Tüm hizmetlerden yaralanmak sizin elinizdedir. Web sitenizin gelişimi veya tasarımı size yeterli gelmediği noktada hemen ek modüller ekleyebilir, sitenizi daha geniş hale getirebilirsiniz.

Kiralık Web Sitesi İçeriği

Web sitesi yazılımları, tasarımları, bakım ücretleri, sertifikası ve takibi çok yüksek maliyetler içermektedir. Bu durumda e-ticaretplus.com adresinden en uygun fiyatlarla tüm işlemlerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde halledebilirsiniz. Tüm sektörlerde kiralık web sitesi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikte bir içeriğe sahip, aynı zamanda son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış kiralık siteler sizin için en doğru seçim olacaktır.

 Kiralık web sitesi özeliklerine baktığımız zaman;

-Seo uyumlu özellikte olmaktadırlar.

-Site de hız optimizasyonu gerçekleştirilmektedir.

-Mobil uyumlu responsive yapıya sahip olmaktadır.

-Türkçe yönetim paneli ile kontrol tamamen sizin elinizdedir.

Canlı destek kutusu ile web sitenizi cep telefonunuz ile ilişkilendirilmektedir.

Web sitesi kiralama her anlamda hem kolay hem de maliyetsiz bir iş olmaktadır. Bir işletme olarak hangi sektörde olursanız olun aylık web sitesi  ile son derece kolay ve uygun fiyatlarla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kiralık web sitenize sahip olduktan sonra her anlamda değişikliler eklemeler, çıkarmalar yapabileceğiniz gibi ek modüllere de sahip olabilirsiniz. Aylık verilen hizmetler sonunda memnun kalmadığınız noktalar olursa yine kendi kontrolünüzde 15 gün içinde iptal edebilirsiniz. Böyle bir durumda kiraladığınız siteden memnun kalmadığını noktaları belirtebilir, istediğiniz değişimleri sağlayabilirsiniz.

Tüm web hizmetlerinizde aylık kiralık web sitesi aldığınız andan itibaren e-ticaretplus.com tarafından tüm ihtiyaçlarınız karşılanır. 7/24 destek veren uzman ekiplerimiz ile size tüm işlemlerde kolaylık sağlanmaktadır. Hem web tasarımı hem yazılım işlemleri ile ilgili tüm gelişmeler sunulmakta, gerekli olan değişikler tüm detayları ile yapılmaktadır. Hizmetler konusunda daima müşteri odaklı bir yapıya sahip olan e-ticaretplus.com web kiralama hizmetleri ile müşterilerine çok uygun ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.