E-Ticaret Plus Nedir? Ne Yapar?

E-Ticaret Plus Sizlere İnternet üzerindeki satış, planlama, organize etme, gibi internet üzerindeki işlerinizi karşılamak amacıyla hayata geçmiştir. E-Ticaret Plus bir Doruk Reklam markası olarak faaliyet göstermektedir.

E-Ticaret Paketlerinde Neler Mevcut?

E-Ticaret Paketlerinde Bir Çok Özellik Mevcuttur. Ürün Yükleme, Güncelleme, Kredi Kartı Ödeme Alma, Sohbet, Sms, Kargo Fişleri Gibi Birçok İşlevsel Özel Mümkündür.

Ne Tarz Ürünler Satabilirim?

E-Ticaret sitenizde yasal mevzuatlar gereği istediğiniz ürünün satışını sağlayabilirsiniz. Ürün fiyat, resim ve özelliklerini kullanarak müşterilerinizin satın almasını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret İle İlgili Hiç Bilgim Yok!

Teknik destek ekibimiz ve Eğitim sayfamızdan 7/24 bilgi alabilir ve tüm detayları birebir uygulama yaparak yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret Paketlerinizde Neler Yapabilirim?

E-Ticaret Paketlerinde uzmanı olduğunuz alanda ürün yükleme, varyant veya özelleştirme, açıklama, promosyon ve kupon kodu oluşturma gibi bir çok özelliği sunmaktadır.

Paketlerinizi Denemek İstiyorum? Deneme Sürümü Varmıdır?

Tabi ki 15 gün ücretsiz deneme imkanı ile sizlere birebir tam panel sunumu yapıyoruz. Demoda ne görüyorsanız satın aldıktan sonrada aynı sistem ile panel ve sayfa kurulumu yapmış olacağız.

Banka veya Ödeme Kuruluşları Entegrasyonları Mevcutmu?

17 banka ve Özel Ödeme Kuruluşları ile Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Entegrasyon Sağlayabilirsiniz. Teknik bilginiz yok ise bize ticket açarak en kısa sürede arkadaşlarımız kurulumu gerçekleştirecektir.

Online Ödeme Alabilecekmiyim?

Kullanmış olduğunuz bankanızın sanal posu veya özel ödeme kuruluşlarının sağladığı ödeme sistemleri imkanı dahilinde ister karttan tek, taksitli çekim veya mail order ile çekim imkanı sunulmaktadır.

Paketlerden Satın Aldım Tekrar'dan Ücret Ödemem Gerekecekmi?

Satın aldığınız paketler 1 yıllık ve hizmet bedeli içeren ücretlerdir. 1 yıl dolduktan sonra sizlere hosting, alan adı ve güvenlik sertifikası gibi kiralama usülü satılabilen ürünlerin kirabedeli yansıtılır.

Müşteri Fiyatı Ayrı Tedarikçi Fiyatı Ayrı Yapabilirmiyiz?

Tabi özel olarak modül kurulumu ile müşterilerinize ve tedarikçilerinize özel fiyat belirleyebilir dilerseniz bayi sistemi ile direkt olarak çalışabilirsiniz.

Paketleriniz Üzerinden SMS Gönderimi Yapabilirmiyiz?

Paketiniz dahilinde sipariş aşamalarını müşteriye sms olarak gönderebilirsiniz. Üyelik için özel sms onayı alabilirsiniz. Özel günlerde excel veya rehberinize sms gönderebilirsiniz. Özel olarak şirket isminden özel numaralara tek olarak sms gönderebilirsiniz.

Özel SMS Göndermek İstiyorum Mümkünmü?

Özel günlerde Sms gönderebilirsiniz. İstediğiniz 1 veya daha fazla kişilere istediğiniz smsi başlıklı olarak şirketinizden gönderebilirsiniz.

Hangi Kargo Entegrasyonları Mevcut?

Yurtiçi Kargo
Aras Kargo
MNG Kargo
Sürat Kargo
Ptt Kargo
Gibi birçok kargo entegrasyonu mevcuttur.

Ödeme Yöntemlerini Belirleyebilirmiyim?

İstediğiniz şekilde istediğiniz ödeme yöntemini belirlemekte özgürsünüz.

Bayilik veya Franchise Sistemi Varmıdır?

Evet Bayi veya Franchise Sistemimiz aktifdir. İletişim Kısmından destek ve bilgi alabilirsiniz.

Web Sitem Açıldıktan Sonra Reklam Verebilirmiyim?

Aktif olarak satış yapmaya hazır olduğunuzda Google, Yandex ve Sosyal Medya Reklamları ile işletmenizin reklamını yapabilirsiniz.

Ürün Listelemede Neler Mevcuttur?

Görsel, Açıklama, Kısa Açıklama, İndirimli Fiyat, Normal Satış Fiyatı, Kategoriler, Stok Kodu, İndirimli Satış Tarihi gibi birçok seçenek mevcuttur.

Ürünlerimin KDV oranlarını Belirleyebilirmiyim?

%1 , %8, %18 gibi seçenekli değişiklik gösteren kdv oranlarını bizlere ticket açarak iletirseniz en kısa sürede e-ticaret sitenizde kdv oranlarını belirleyecek seçenek eklenmiş olacaktır. Standart kdv oranı %18'dir.

Toplu Ürün Güncelleyebilirmiyim?

Tabi mümkündür.
CSV ve Excel Dosyası ile toplu ürün güncelleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Toplu Ürün Yükleyebilirmiyim?

Tabi mümkündür.
CSV ve Excel Dosyası ile toplu ürün yükleme işlemi sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimi Kişiselleştirme veya Varyasyonlar Ekleyebilirmiyim?

Tabi ek modül olarak satışa sunulan kişiye özel kişiselleştirme modülümüz ile kişiye özel ürünlerden bilgilerini sipariş sırasında isteyebilirsiniz.

Diğer Sorularınız İçin