Tek bir sonuç gösteriliyor

Dijital Qr Menü
QR menü, masrafsız ve hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır. Özellikle pastane, cafe ve restoran gibi işletmeler, qr menü kullanımına yer vermektedir. QR menü sayesinde saniyeler içerisinde menüye ulaşarak sipariş oluşturulabilmektedir. Akıllı telefonların kamerasına QR kodu göstererek menüye erişilmektedir. Düzenli, anlaşılır ve etkileyici e-ticaret paketleri bulunmaktadır. Müşterilere pozitif etki bırakan QR menü, klasik baskılı kağıt menülerden bulaşabilecek hastalıkları önlemektedir.
Dijital QR Menü Özellikleri
Kolayca düzenlenebilen qr menü ile yönetim panelinden ürünlerin isimleri ve görselleri değiştirilebilmektedir. Maliyetten ve zamandan tasarruf edilmektedir. Baskı olmayan dijital QR menülerde, zamanla yıpranma ve dağılma olmamaktadır. Bununla birlikte tekrar baskı ile uğraşılmamaktadır. Hem doğa, hem de bütçe korunmaktadır.

Dijital Menü Avantajları
Daha çok detay, daha az problem sunan e-ticaret paketleri içerisinde QR menü bulunmaktadır. Müşterilerin akıllarına gelebilecek muhtemel sorulara, QR menü ile önceden yanıt verilmektedir. Sipariş sürecini kusursuz hale getiren QR menü, her zaman daha iyisini sunmaktadır. Seçici müşteriler için alerjen uyarısı verilebilmektedir.

Dijital QR Menü Sistemleri
Her işletme için uygun olan qr menü cep telefonu ve tabletler ile uyumlu olmaktadır. Servis elemanına ihtiyaç duymadan, tüm sipariş süreci telefonlardan yönetilmektedir. Güvenli ve hijyenik bir ortam oluşturularak en iyi hizmet sunulmaktadır. Bulut sistemi sayesinde menüler istenildiği zaman değiştirilmekte olup raporlama süreci takip edilmektedir. QR menü için oluşturulan karekodu, ayaklı pano ve camekan gibi alanlara yerleştirilebilmektedir.

Dijital QR Menü Kullanım Alanları
Kullanıcı dostu e-ticaret paketleri işletmelere değer katmaktadır. QR menü ile verilen siparişler, hesap paneline düşmektedir. QR menüden sipariş almak istemeyen işletmeler, sipariş özelliklerini kapatarak sadece menüyü gösterebilmektedir. Son dönemlerde otel gibi işletmelerde de QR menü kullanımına yer verilmektedir.

Dijital QR Menü Oluşturma
Fiziksel menü maliyetleri artırdığından, birçok işletme qr menü kullanmaya başlamaktadır. Gelişmiş özelliklere sahip QR menü, eşsiz bir menü deneyimi yaşatmaktadır. Yönetim panelinden QR menü teması seçilebilmekte olup menüye ürün eklenebilmektedir. Menü tamamlandığında, sistem tarafından otomatik olarak QR menü oluşturulmaktadır. Birçok farklı dilden menü yayınlanabilmektedir.

Yeni Nesil Dijital QR Menü
Sınırsız ürün tanımlamaya izin veren QR menü, e-ticaret paketleri içerisinde sunulmaktadır. Her masa için oluşturulmuş olan QR menü ile siparişler hızlıca alınmaktadır. İşletme ne kadar yoğun olursa olsun, müşteriler siparişleri için beklememektedir. Zamanla bozulan ve kirlenen, her değişiklikte ekstra para verilen menülerin yerini yeni nesil dijital QR menü almaktadır. Dijital QR menü için destek, güncelleme ve bakım ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tüm sistemlere kolayca entegre olmaktadır. Yapay zeka destekli doğrulama ile yanılmadığından, herhangi bir suistimal meydana gelmemektedir. Karmaşık süreçleri olmadığından, müşteriler kolayca QR menüyü kullanabilmektedir. QR menüyü görüntülemek için herhangi bir uygulama yüklenmesi istenmemektedir. Temassız ve hijyenik olan QR menü, müşterilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktadır.