Gösterilen sonuç sayısı: 4

E-Ticaret Altın Paket

10.000,00

E-Ticaret Bronz Paket

5.000,00

E-Ticaret Plus+ Paket

15.000,00

Geleceğin Gözde Mesleği

Hızlı gelişen teknoloji çağında olarak değerlendirdiğimiz günümüzde her geçen zamanda yeni iş kolları çıkmaktadır. Bunlardan popülerliğine hız kesmeden devam eden başlıca iş kolu e-ticaret olarak bilinmektedir. E-ticaret adını sıkça duyduğumuz ancak ne olduğu konusunda detaylı bilgiye sahip olamadığımız bir iş koludur.

Özellikle ticaret ile ilgilenen kişilerin dikkatini çeken ve sermayesine sermaye katacak bir iş olarak öngörülmektedir. E-ticaret özellikle Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da oldukça gelişmiş bir iş koludur. Ülkemizde ise gelişimini henüz tam olarak tamamlamamış ancak ilerleyen 5 yıl içerisinde ticaretin yüzde 60-75'ini oluşturacağı ön görülmektedir.

Sizde Bu Gemiye Katılın

Yaşamınız boyunca hayatınıza birçok fırsat çıkmış ve çoğunu kaçırmış olabilirsiniz. Bu sefer gemiyi kaçırmanıza gerek yok. O yüzden sizde hız kesmeden e-ticaret paketleri hakkında bilgi sahibi olabilir. Hali hazırda sattığınız ya da satmayı düşündüğünüz ürünü online mağaza kullanarak tek bir platform üzerinden milyonlarca kişiye hitap edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde ticaretinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bütçenize uygun e-ticaret paketleri ile dilediğiniz şekilde ticaretin püf noktalarına erişebilirsiniz. Ürünlerinizi yükleyip gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra sadece sipariş gelmesini bekleyebilir ve kargonuzu hazırlayabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş ve Online Hizmet

Müşterilere güven kazandırmanıza gerek kalmadan hali hazırda güvenilir, sizin ve müşterilerin haklarını yasal çerçevede koruyan bir hizmet ile rahatlıkla satışlarınızı yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu e-ticarette sizler ürünleri hızlı kargolayıp eksiksiz bir şekilde gönderim yaptığınız taktirde mağazanızın popülaritesini arttırmış olacaksınız. Takıldığınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda kolaylıkla iletişime geçebileceğiniz müşteri destek sistemi ise işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Eğitim, Sertifika ve Bilmek Önemli Değil

Daha öncesinde e-ticaretle ilgilenmemiş olabilirsiniz. Ne olduğu nasıl yapıldığı hakkında hiçbir fikriniz de olmayabilir. E-ticaret paketleri kullanarak oldukça kolay arayüz sayesinde basit bir şekilde kullanıma sahip olup ürününüzü mağazaya yükledikten sonra müşterilerin sizi bulması için de çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Bu işe girebilmek için eğitimini almış olmanıza gerek yok, sertifika, diploma ya da bilgi isteyen bir iş kolu olmayan e-ticaret sizin ülke çapında hatta dilerseniz dünya çapında birçok müşteri ile karşı karşıya bırakabilir. Belirlediğiniz ve satış potansiyeli olabilecek ürününüzü ya da ürünlerinizi kolaylıkla satışa açabilir sonrasında da satış istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

Ürün Seçimi

Online satış için sizin en çok ihtiyacınız olacak ve ön önemli püf nokta ürün belirlemektir. Bunun için detaylı araştırmalar yapabilir ya da çevrenizde gördüğünüz ilginizi çeken ürünlere bakabilirsiniz. Öncelikli amacınız karlılık olmalıdır. Sizlere şimdi ticaretin altın kuralını söylemeliyim. Bir ürünü satarken değil alırken kar edersiniz. Aklınızda olan ya da henüz belirlemediğiniz ürünleri öncelikle nasıl tedarik edebileceğinizi araştırmalısınız. Ürünü tedarik edecek birçok yer bulabilirsiniz. Bunlara teklifler göndererek kalite ve fiyat analizleri yapmanız da oldukça önemlidir. Fiyatı uygun ve kalitesi yüksek olan ürünü bulduktan sonra da kolaylıkla satışlarınıza odaklanabilirsiniz.